Wiadomość od Andrew Wommacka

Każdy usługujący, który odnosi sukces ukończył szkołę. To tylko kwestia tego, czy miało to miejsce w środowisku edukacji formalnej wśród doświadczonych wykładowców gotowych, aby pomóc, czy nieformalnej poprzez „szkołę bolesnych siniaków”.

Ja przeszedłem tę drugą drogę i muszę powiedzieć, że jeśli ją przeżyjesz, powstanie z tego wielkie świadectwo. Jednak, nie polecam tej szkoły!

Pan poprowadził mnie do rozpoczęcia Charis Bible College w celu wyszkolenia ludzi do pracy w służbie. Chciał, abym zrobił to w wyjątkowy sposób poprzez połączenie bogatego nauczania Słowa Bożego z praktycznym doświadczeniem w służbie.

Eliasz i Elizeusz ustanowili taki model w Starym Testamencie. Była to niejako szkoła proroków. W Nowym Testamencie widzimy ten model, kiedy Paweł powiedział Tymoteuszowi, aby uczył wiernych ludzi, którzy będą uczyć innych. Dzięki temu połączeniu wiedziałem, że nasi absolwenci będą w stanie uniknąć wielu problemów i trudności, które mnie spotkały. Będą dobrze przygotowani.

Niezależnie od tego, do czego Bóg cię prowadzi, przygotowania nigdy nie są startą czasu. Statystyki pokazują, że 80% usługujących rezygnuje ze służby, a 80% z tych, którzy pozostają w służbie jest na skraju wypalenia. Wierzę, że te statystyki wynikają z braku przygotowania duchowego, teoretycznego i praktycznego.

Wykładowcy Charis Bible College zebrali wieloletnie doświadczenie w służbie. Ich doświadczenie może uchronić cię przed wpisaniem się w te statystyki. Dwa lata przygotowań to niewielka cena za służbę, która odniesie trwały sukces.

Jeśli Pan mówi do Ciebie, abyś przyszedł do Charis, zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Jeśli zdecydujesz się być częścią Charis, zapewniam Cię, że to na zawsze zmieni Twoje życie i życie ludzi wokół Ciebie.