Dlaczego szkoła Charis?

Wierzymy, że Charis jest unikalną szkołą, z ogromnym potencjałem głębokiego wpływu na Twoje życie. Skupiamy się na nauczaniu o Bożej bezwarunkowej miłości i łasce dla nas oraz na uzyskaniu głębokiej więzi z Nim. Zrozumienie Bożej miłości jest tym, co pozwoli Ci zmienić sposób, w jaki widzisz swoje życie i życie innych wokół Ciebie.

Skąd ta pewność? Sami ukończyliśmy tę szkołę, która całkowicie odmieniła nasz sposób myślenia. Zrozumienie miłości i łaski wypełniło nasze serce pragnieniem służenia i zaprowadziło nas na drugi koniec świata. Nie tylko odkryliśmy nasze powołanie od Boga, ale nic nie było w stanie nas zatrzymać, aby to wezwanie wypełnić. W Polsce rozpoczęła się nasza wielka przygoda, do której przygotowywaliśmy się w Charis w Kolorado i sami możemy testować jak jakościowe jest wyposażenie, które otrzymaliśmy.

Charis to nie tylko nauka, aktywność i wydarzenia. To jest miejsce, gdzie spotkasz ludzi, którzy podobnie myślą, ludzi w każdym wieku i z różnych środowisk. Tutaj zbudujesz przyjaźnie na całe życie z ludźmi z Polski i z innych krajów świata. Bez względu na to, czy na końcu postanowisz służyć Bogu w pełnym wymiarze czy nie, będziesz w pełni wyposażony, aby zobaczyć swoje życie z prawdziwej, biblijnej perspektywy.

Zadaj sobie pytanie … „Co chcę zrobić z następnym rokiem swojego życia?”.
Możemy zaproponować odpowiedź. Dołącz do rodziny studentów Charis Bible College.

God Bless You,
Ewa i Joseph Sederstrom

Założyciele szkoły Charis w Polsce