Dyrektorzy

Łukasz Buchnajzer
Dyrektor Charis Bible College Polska

Ukończył Charis Bible College Polska w 2014 roku, a trzeci rok CBC – Przywództwo i Przygotowanie do Służby w 2015. Po trzecim roku wraz z żoną zostali administratorami szkoły, a w 2017 Łukasz został jej dyrektorem. Łukasz z Elą byli zaangażowani w budowanie szkoły Andrew Wommacka w Polsce już od 2012 roku – najpierw tłumacząc kursy, później, gdy byli jeszcze studentami, pomagając ówczesnym dyrektorom jako wolontariusze. Łukasz oddał życie Jezusowi w 1997 roku. Od tamtego czasu angażował się w służbę w kościele – śpiewał w grupie uwielbienia, prowadził zajęcia w szkółce niedzielnej, zaangażowany był w służbę więzienną oraz był liderem młodzieżowym. Jest uczniem Jezusa Chrystusa i chce innych również czynić Jego uczniami. Pragnie, aby Polacy zmienili swoje zdanie o Bogu.

Ela Buchnajzer
Administrator Charis Bible College Polska

Ukończyła Charis Bible College Polska w 2014 roku, a trzeci rok CBC – Przywództwo i Przygotowanie do Służby w 2015. Po szkole oboje z mężem zostali administratorami szkoły, czym Ela zajmuje się do tej pory. Ela razem z Łukaszem była zaangażowana w budowanie szkoły Andrew Wommacka w Polsce już od 2012 roku – tłumacząc kursy i pomagając ówczesnym dyrektorom jako wolontariusz. Wcześniej Ela wraz z mężem usługiwała w kościele wśród młodzieży. Jej pasją jest pokazywanie, że Boże Słowo jest prawdziwe. Ono zmieniło jej życie i może zmienić życie każdego, kto uwierzy i będzie według niego postępować.

Zostaw swój adres email i bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Chrześcijańskie "Życie Sozo", w celach promocji służby oraz książek związanych ze służbą. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym czasie pisząc na mail info@zyciesozo.com.