Doświadczenie przemiany i pasja dla Boga

Dzięki Charis doznałam całkowitej przemiany i odkryłam pasję dla Boga.

👉 Kiedy szłam na studia, byłam bardzo pogubiona i zbuntowana. Narastające problemy bardzo mnie przytłaczały. Wysłałam swoje zgłoszenie do szkoły biblijnej w ostatnim tygodniu rekrutacji. Byłam dość sceptyczna, ponieważ bałam się, że to nie jest miejsce dla mnie, że nie pogodzę tego z moją nauką na studiach dziennych lub po prostu się tam nie odnajdę. Pomyślałam, że przyjadę na pierwsze spotkanie zobaczyć jak jest. Nie zrezygnowałam i wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
👉 Charis Bible College pokazało mi, że jest coś więcej niż sama teoria. Dało mi totalnie inne spojrzenie i podejście do Boga, który zaczął być realny w moim życiu. Zmieniło się moje patrzenie na Biblię. Nauczyłam się stosować ją na co dzień i od razu zobaczyłam niesamowite efekty. Kiedyś nie byłam w stanie zmusić się do przeczytania rozdziału, a dziś nie wyobrażam sobie dnia bez tego. Słowo Boże zaczęło mnie zmieniać. Zobaczyłam, że Bóg jest żywym Bogiem, który chce ze mną mieć bardzo bliską relację i którego mogę poznawać lepiej z dnia na dzień.

👉 Miałam bardzo niską samoocenę, a dzięki Charis dowiedziałam się kim jestem w Jezusie i dzisiaj nic, ani nikt nie jest w stanie zakwestionować mojej wartości. Nauczyłam się rozwiązywać wszystkie moje problemy z Bogiem. Oprócz tego poznałam wielu niesamowitych ludzi. Przez dwa lata, dzięki nauczaniom Charis nauczyłam się tylu rzeczy, których nigdy sama bym nie odkryła w tak krótkim czasie.
👉 Dlaczego warto pójść do Charis jak najwcześniej? My, młodzi ludzie ciągle napotykamy wiele wyzwań. W dzisiejszym świecie jest wiele różnych ideologii i innych informacji, które do nas docierają. Sami często nie wiemy co jest właściwe, a co nie. W szkole biblijnej poznajesz Prawdę i uczysz się rozróżniać co jest dobre, a co złe na podstawie Bożego Słowa.
👉 Czas studiów to czas, w którym zaczynamy brać na siebie pełną odpowiedzialność i decydujemy, w którym kierunku będzie szło nasze życie. W Charis poznajesz Bożą wolę dla swojego życia i uczysz się słuchania Jego głosu. Studia to również czas, w którym często znajdujemy się w ciężkich sytuacjach, w których nie wiemy jak reagować. Musimy dokonywać wyborów, które nie zawsze są łatwe. A kto jest lepszym doradcą niż sam Bóg?
👉 Na studiach spotykamy nowych ludzi, którym na początku zwykle chcemy się przypodobać, pozwalając by mieli na nas wpływ. ALE! Dzięki Charis zobaczysz, że to ty możesz mieć dobry wpływ na innych, będąc sobą nawet w towarzystwie nowych osób.
👉 Dodatkowo Charis Bible College uczy całkowitego polegania na Bogu, więc z własnego doświadczenia mogę zapewnić, że z Bogiem nauka, zaliczenia i jakiekolwiek egzaminy to pestka.
👉 Jeśli zastanawiasz się czy warto tu przyjść, boisz się, a może kategorycznie przekreśliłeś opcję szkoły biblijnej, to zachęcam Cię do odwiedzenia strony internetowej, poczytania i spróbowania, a nie będziesz żałować tej decyzji. Ja też miałam wiele wątpliwości, ale przecież nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz. Charis wyposaży Cię w pełen pakiet rzeczy, które będą ci bardzo przydatne na start w dorosłe życie i na dalszą przyszłość. Przyjdź i przekonaj się o tym sam! cbcpolska.com

– Iza, absolwentka Charis

Zostaw swój adres email i bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Chrześcijańskie "Życie Sozo", w celach promocji służby oraz książek związanych ze służbą. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym czasie pisząc na mail info@zyciesozo.com.