Charis – czasem nauki ufania Bożemu Słowu

“Rozpoczęcie studiów dla każdego młodego człowieka to etap pytań i niewiadomych, to czas podejmowania samodzielnych decyzji i mierzenia się z nowymi wyzwaniami.

👉 W moim przypadku pójście do szkoły Charis było najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć wchodząc w dorosłe życie. Był to czas kształtowania, inspiracji i poznawania samej siebie.

👉 Nauczania zbudowały w moim sercu mocny fundament i pomogły ugruntować to kim jestem według mojego Boga, a nie według tego co chce powiedzieć mi otoczenie.

👉 Szkoła Charis pokazała mi priorytety- nauczyła, że nie ma nic ważniejszego od relacji z Bogiem, z której wszystko wypływa. Zaczynając studia potrafiłam rozeznać co jest właściwe, a czego powinnam unikać.

👉 Z każdym kolejnym miesiącem mogłam stosować to, co usłyszałam w szkole Charis w codziennym życiu i efekty były wielokrotnie niesamowite.

👉 Czas w szkole Charis pokazał mi, że z Bogiem mogę więcej niż kiedykolwiek myślałam, że z Nim jestem w stanie robić wielkie rzeczy pomimo mojego młodego wieku.

👉 Dzisiaj patrząc z perspektywy przejścia przez studia wiem, że moja jedyna wartość jest w Nim, że nie muszę nikomu udowadniać, że się nadaję, nie muszę się porównywać.
Studia mogą być pięknym czasem nauki ufania Bożemu Słowu, kształtowania i pokonywania wyzwań i wiem, że to właśnie dzięki prawdom, które usłyszałam w Charis – moje takie były”.

– Ola, absolwentka Charis

Zostaw swój adres email i bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Chrześcijańskie "Życie Sozo", w celach promocji służby oraz książek związanych ze służbą. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym czasie pisząc na mail info@zyciesozo.com.