FreshMail.pl

Wiadomość od Andrew Wommacka

Sukces jest wynikiem procesu uczenia się.  Uczymy się w ten, czy inny sposób – albo w środowisku szkolnym, albo w „klasie ciężkiego doświadczenia życiowego.”

Ja niestety uczyłem się często poprzez własne trudne doświadczenia.  Takiego systemu nauczania serdecznie nie polecam!

Bóg poprowadził mnie do rozpoczęcia Charis Bible College w celu przygotowania ludzi do pracy w służbie. Chciał, żebym przygotował trening w unikalny sposób, poprzez połączenie bogatego nauczania Słowa Bożego i praktycznego doświadczenia w służbie. Taki model był w Starym Testamencie w szkoleniu proroków Eliasza i Elizeusza, a także w Nowym Testamencie, kiedy Paweł powiedział do Tymoteusza trenuj zaufanych ludzi, aby oni uczyli innych.  Dzięki takiemu połączeniu wiedzy i praktyki wiedziałem, że nasi absolwenci będą w stanie uniknąć wielu problemów i trudności, na które ja się natknąłem. Wiedziałem, że będą dobrze przygotowani.

Cokolwiek Bóg chce, żebyś robił, przygotowania nigdy nie są stratą czasu.  Statystyki pokazują, że aż 80% usługujących rezygnuje ze służby, a 80% z tych, którzy pozostają w służbie, są na skraju wycieńczenia.  Uważam, że brak przygotowania duchowego, naukowego i praktycznego leżą u podstaw tych statystyk.

Jeśli Bóg mówi do Ciebie, abyś poszedł do Charis Bible College Polska i jeśli zdecydujesz się to zrobić, to gwarantuję Ci, że zmieni to Twoje życie i życie ludzi wokół Ciebie na zawsze.

ANDREW WOMMACK – Prezes i Założyciel


Zostaw swój adres email i bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Chrześcijańskie "Życie Sozo", w celach promocji służby oraz książek związanych ze służbą. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym czasie pisząc na mail info@zyciesozo.com.

FreshMail.pl